Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Юридична інформація

Умови використання веб-сайту компанії DHL і зобов'язання компанії DHL щодо забезпечення конфіденційності користувачів.

Умови користування сайтом DHL

На цій сторінці Ви знайдете стандартні умови користування сайтом DHL. У різних країнах умови використання веб-сайту DHL можуть відрізнятися.


Умови використання інтернет сайту DHL:

Авторське право

Власником авторських прав на опубліковані на даному сайті матеріали є компанія DHL International GmbH.

Дозвіл на відтворення інформації

Будь-яка особа має право відтворювати будь-які матеріали, що містяться на сторінках сайта за умови дотримання таких умов:
  • Інформація Інтернет сайту DHL може бути використана виключно в інформаційних і некомерційних цілях.
  • Не допускається зміна інформації у будь-якій формі.
  • Не допускається копіювання будь-яких товарних знаків DHL.
  • Копія будь-якої частини інформація повинна супроводжуватися таким написом: Copyright ©  DHL International GmbH. All Rights Reserved.

Торгівельні марки DHL

‘DHL’, ‘DHL Worldwide Express’, ‘DHL Express’, ‘DHL Parcel’, ‘DHL eCommerce’, ‘DHL Freight’, ‘DHL Supply Chain’, ‘DHL Global Forwarding’, ‘DHL Europlus’, ‘Jumbo Box’, ‘DHL Economy Select’, ‘DHLJetline’, ‘DHL Sprintline’, ‘DHL Secureline’, ‘DHL Express Easy’, ‘DHL Easy Shop’ , ‘DHL Connect’, ‘EasyShip’ є торгівельними марками компанії DHL International GmbH або інших компаній з групи DHL, зареєстрованими хоча б в одній юрисдикції. У цьому документі не надається та не мається на увазі надання ліцензій на використання будь-якої з цих торгівельних марок. Без письмового дозволу забороняється копіювання, завантаження, відтворення, використання, зміни або розповсюдження будь-яким способом цих торгівельних марок (за винятком випадків, коли торгівельні марки є невід'ємною частиною дозволеної копії матеріалів з даного сайту, як зазначено в попередньому розділі).

Інші торгівельні марки та товарні знаки

Всі інші торгівельні марки та товарні знаки належать їх законним власникам.

Зворотній зв’язок

Компанія DHL з радістю приймає відгуки і високо цінує ваші ідеї та пропозиції, але ми не зможемо відповісти на кожен надісланий нам коментар. Компанія DHL залишає за собою право використовувати будь-яку надану вами інформацію.

Використання інтерактивних можливостей цієї веб сторінки

Для вашої зручності компанія DHL може надати на даному сайті такі інтерактивні функції, як доступ до засобів відстеження коментарів користувачів. Ці функції можна використовувати тільки в дозволених цілях та заборонено використовувати для будь-яких інших цілей.

Достовірність інформації

 На цих веб-сторінках можуть зустрічатися тимчасові неточності або друкарські помилки. Їх будуть виправляти в міру виявлення. Інформація на сайті регулярно оновлюється, однак можлива невідповідність змісту сайта реальному стану справ при зміні ситуації в проміжках між оновленнями. Інтернет - це група з декількох тисяч сайтів, розташованих по всьому світу, тому частина інформації, доступ до якої можливий з цієї сторінки, може не бути ініційованою DHL. У зв'язку з цим DHL не несе відповідальності за зміст такого роду інформації.

Віруси

DHL вживає заходів для захисту сайтів від вірусів, однак, не гарантує їхньої відсутності і не несе відповідальності за можливу їхню наявність. Тому ми рекомендуємо Вам вживати заходів обережності при завантаженні інформації з цих веб-сторінок.

Обмеження обсягу гарантій

Послуги та відомості на цьому веб-сайті надані на умовах «як є». Компанія DHL в повній відповідності з чинним законодавством відмовляється від будь-яких гарантій, неявних або інших, включаючи, але не обмежуючись уявними гарантіями придатності для продажу, не порушення прав інтелектуальної власності третіх сторін та відповідності певним цілям. Компанія DHL, її аффіліаты і ліцензіари не надають жодних гарантій щодо точності, повноти, безпеки та актуальності послуг і відомостей, представлених на веб-сайті компанії DHL або за допомогою її систем. Ніякі відомості, отримані з систем або з веб-сайту DHL, не тягнуть за собою ніяких зобов'язань з боку компанії DHL, які не зазначені явно в даному документі про умови використання веб-сайту DHL.

У деяких юрисдикціях забороняється обмеження обсягу уявних гарантій, і відмова від гарантій в цьому розділі може не мати до вас відношення. При взаємодії з замовниками ці положення не впливають на ваші законні права, від яких ви не можете відмовитися, якщо такі є. Ви згодні і підтверджуєте, що обмеження обсягу гарантій та відмова від зобов'язань та гарантій, представлені в даному документі про умови використання, є справедливими та необхідними.

Обмеження відповідальності

Згідно з чинним законодавством компанія DHL, її аффилиаты, ліцензіари і будь-які треті сторони, згадані на веб-сайті DHL, не несуть відповідальності за будь-які ненавмисні, непрямі, штрафні та випадкові збитки, упущену вигоду або збитки, пов'язані з втратою даних або перервою в виробничої діяльності, в результаті використання чи неможливості використання веб-сайту DHL, а також систем, служб, послуг, відомостей від компанії DHL на підставі гарантій, договорів, в результаті правопорушень або з будь-яким іншим юридичним причин, а також незалежно від поінформованості компанії DHL про можливість таких збитків. Не обмежуючись вищевикладеним та у відповідності з чинним законодавством ви погоджуєтеся з тим, що ні за яких умов загальна відповідальність компанії DHL за будь-які збитки (прямі або непрямі) або втрати, незалежно від виду позову або претензії з договору, делікту і т.д. не перевищує суму в 100 євро. У рамках чинного законодавства компенсація, зазначена в цьому документі про умови використання, є виключною і обмежується лише умовами, зазначеними у даному документі.

Продукти і послуги

Якщо письмово не вказано інше, продукти та послуги з транспортування вантажів, що згадуються на цих веб-сторінках, відповідають документу «Терміни та умови транспортування в компанії DHL». Оскільки вони можуть змінюватися в залежності від країни, з якої відправляється вантаж, зв'яжіться з найближчим сервісним центром DHL для отримання примірника цього документу для місцевого використання. Деякі продукти та послуги компанії DHL надаються не в усіх країнах.

Розголошення інформації 

Будь-які відомості, що надаються DHL відвідувачами цих веб-сторінок, вважаються конфіденційними і не розкриваються компанією DHL будь-якій третій стороні за винятком випадків, коли це необхідно для надання послуг.

Конфіденційність інформації

DHL робить усе можливе для захисту конфіденційності інформації про користувачів наших сайтів. Будь-яка інформація, що Ви надасте нам про себе, буде використана винятково для того, щоб зробити наші послуги більш простими у використанні і зручними для Вас. Ми можемо використовувати цю інформацію для того, щоб, з Вашого дозволу, зв'язуватися з Вами і передавати інформацію про відновлення на нашому сайті й іншу маркетингову інформацію.

DHL ніколи не надає інформацію, отриману з кожного зі своїх сайтів, якої-небудь організації і не буде цього робити надалі. Ми також не надаємо отриману на цьому сайті інформацію будь-кому , що не має відносин до DHL та її дочірніх компаній.

DHL залишає за собою право змінювати політику стосовно конфіденційності без повідомлення. Будь ласка, регулярно перевіряйте цю сторінку, щоб бути в курсі змін. Користаючись сайтом DHL.com, Ви підтверджуєте свою згоду з умовами політики щодо конфіденційності.
Як частину постійно діючої системи заходів фірми DHL з метою захисту Вашої особистої сфери онлайн, ми розробили цього разу Декларацію про захист даних, що містить більш заходів для Вашої користі. Просимо взяти до уваги, що зміст документу існує тільки англійською.
Ця нова декларація містить більше корисних деталей про те,
  • як DHL використає і архівує Ваші особисті дані онлайн
  • які сookie-файли ми застосовуємо на сторінках DHL
  • як управляти і видаляти сookie-файли.
Ми розробили цю декларацію для того, щоб Ви почували себе впевненими в захисті Вашої приватної сфери і безпеці для Ваших особистих даних.
Якщо Ви бажаєте отримати додаткову інформацію, зверніться будь ласка до: