Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Послуги DHL з митного оформлення

Чи дотримуєтесь Ви норм митного законодавства?

Через постійний розвиток зовнішньоекономічної діяльності та зміни правових норм перед компаніями постають наступні складнощі:

  • Глобалізація та зростання міжнародної економіки: наявність висококваліфікованих партнерів, які мають досвід роботи в різних країнах світу.
  • Підвищення ролі електронного обміну даних: попереднє інформування щодо прибуття товарів.
  • Сучасні тенденції щодо зменшення ризиків клієнта: завчасне інформування клієнта щодо статусу відправлення, попередні повідомлення про завантаження, прибуття/відправлення товарів.
  • Чітке дотримання вимог законодавства: контроль за виконанням правових норм.
  • Штрафні санкції у разі порушення законодавства: вплив на фінансові показники компанії.
Зважаючи на зазначене вище, послуги митного брокера, який здатен вирішувати будь-які комплексні задачі, надають Вам суттєві конкурентні переваги.

Наші рішення для Вас:

Митно-брокерські послуги
Ми пропонуємо широкий спектр послуг, який дозволяє займатися зовнішньоекономічною діяльністю згідно вимог чинного законодавства, уникаючи затримок, нарахування пені та виплати штрафів.

Консультаційні послуги щодо митного оформлення
Наші спеціалісти проаналізують Ваші логістичні схеми та допоможуть налагодити зовнішньоекономічну діяльність, оптимізують порядок нарахування та сплати митних платежів, виявлять потенційні ризики та запропонують відповідні дії щодо їх мінімізації.


Чому Вам слід вибрати послуги DHL з митного оформлення:

Дякуючи роботі наших висококваліфікованих спеціалістів у всьому світі, ми спрощуємо процес митного оформлення та пропонуємо Вам вирішення будь-яких задач: