Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Екологічні рішення

Videos
false false

Програма GoGreen

Close

Програма GoGreen

Програма GoGreen

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/green_solution/GreenSolutions/204x99_video_image/video_gogreen_204x99.jpg /jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png
Links Info

Основні події щодо
захисту клімату

2001 р.: Deutsche Post DHL Group створює корпоративну екологічну групу, тому що визнає зростаючу важливість екологічних питань.
2002 р.: DHL Sweden запускає «Grona Ton» (Green Tonnage), нашу першу екологічну додаткову транспортну послуг для просування поновлюваного палива.
2005 р.: DHL Parcel Germany проводить випробування «Grüne Paket» («Green Parcel»), нейтральної у відношенні СО2 послуги з відправлення посилок.
2006 р.: Клієнти DHL Express у декількох європейських країнах можуть скористатися послугами з відправлення, нейтральними у відношенні СО2.
2007 р.: Послуга з відправлення, нейтральної у відношенні СО2, впроваджена для роздрібних покупців і клієнтів бізнес-пошти в Германії.
2008 р.: Завдяки програмі GOGREEN компанія DPDHL є першим провайдером логістичних послуг, що зобов'язався скоротити викид СО2 на 30 % до 2020 року.
2008 р.: DHL Supply Chain має перший у Великобританії СО2 нейтральний склад з геотермальним насосом і новим електроосвітленням.
2009 р.: Deutsche Post DHL Group перевозить більше 700 мільйонів продуктів GOGREEN, компенсуючи 38.600 тонн СО2 у проектах із захисту клімату.
2010 р.: Кількість щорічних відправлень GOGREEN збільшується до 1,7 мільярда.
2010 р.: Послуга GOGREEN тепер доступна й для клієнтів DHL Global Forwarding у всьому світі.
2010 р.: DHL Freight починає пропонувати СО2 в деяких регіонах. Клієнти можуть компенсувати свої викиди, походячи із цих звітів.
2011 р.: DHL Global Forwarding, Freight впроваджує Carbon Dashboard – звітний он-лайн інструмент, що показує клієнтам їхні викиди СО2.
2011 р.: Тепер DHL Parcel Germany відправляє всі посилки від приватних клієнтів як нейтральні у відношенні СО2 без урахування додаткової плати.
2011 р.: Щоб одержати сертифікати компенсації викидів, Deutsche Post DHL Group запускає свій власний проект із захисту клімату в Лесото.
2012 р.: Послуги, нейтральні у відношенні СО2, тепер доступні клієнтам DHL Express приблизно в 60 країнах у всьому світі.
2012 р.: DHL Express запускає послуги зі звітності, що перевіряються ззовні: клієнти можуть самостійно відслідковувати викид СО2 своїх відправлень.
Оптимізовані транспортні шляхи, автомобілі з альтернативними носіями енергії та енергоефективні складські приміщення: шляхи зниження шкідливих для навколишнього середовища викидів вуглецю та других впливів на навколишнє середовище в транспортуванні та зберіганні продукції є багаточисельними.

Співпрацюючи з нашими клієнтами, ми хочемо дати можливість росту їхнього потенціалу. В DHL ми це називаємо GOGREEN. Ми вважаемо, що захист навколишнього середовища та успіх підприємства не просто сумісні, але й тісно зв'язані.

GOGREEN Продукти та послуги

Завдяки нашим знанням та глобальній присутності ми можемо запропонувати нашим партнерам широкий спектр "зелених" продуктів та послуг. Нашими детальними докладами про викиди вуглецю (Carbon ReportsExternal Link / New Window*) ми показуємо їм, що ми насправді собою представляємо в відношенні викидів парникових газів. Не дивлячись на те, що викиді вуглецю складають найбільший вплив з боку галузі логістики на зміни клімату, ми також повідомляємо про інші парникові гази (GHG), наприклад, метан або оксид азоту. Згідно з міжнародно признаним міжгалузевим стандартом "Обліку та звітування про життєвий цикл продуктів з парниковими газами" (Greenhouse Gas Product Lifecycle Accounting and Reporting) ми також враховуємо викиди, що виникають в вищестоячому виробництві, що походять від виробництва та транспортування палива та енергії.
Наша служба "Green OptimizationExternal Link / New Window*" працює з клієнтами над визначенням областей покращення та шляхів зниження викидів парникових газів. Ми аналізуємо весь ланцюг логістики та працюємо разом з ними над покращенням шляхів торгівлі та видів транспортування. Крім того, ми пропонуємо шляхи покращення їх загальної ефективності щодо навколишнього середовища.
З метою компенсування викидів, які неможливо уникнути, ми пропонуємо послуги "Climate NeutralExternal Link / New Window*". Приймаючи участь в проекті "добровільної торгівлі викидами", ми інвестуємо в окремі проекти, що знижують викиди та мають позитивний вплив збереження навколишнього середовища в певним регіонах. З січня 2014 року ми працюємо не тільки над зниженням викидів вуглецю, а й інших газів, наприклад, метану чи оксиду азоту, змінивши стратегію GOGREEN щодо зниження вуглецю до нуля на стратегію зведення впливу на навколишнє середовище до нуля. Спираючись на новий протокол про парникові гази для продуктів (GHG Protocol for Products) ми також приймаємо до уваги викиди, що йдуть від вищестоячого виробництва, зокрема виробництва та транспорту палива та енергії.

* Зауважуємо, що ці посилання дійсні лише для нашої міжнародної веб-сторінки, яка існує лише на англійській мові.