Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Огляд секторів

Секторний підхід DHL

Кожна галузь промисловості має свої відмітні риси та потреби в ланцюжку постачань, тому наш підхід у керуванні сектором – робота із клієнтами для оптимізації ціннісної пропозиції відповідно до особливих потреб їх галузі. Ключ до нашого успіху – створення простого та унікального досвіду по секторах, що спрощує роботу з нами. Завдяки нашим інноваціям і сучасним рішенням, спеціалізованим по галузях промисловості, ми створимо для Вас конкурентну перевагу.

Наші основні промислові сектори

У рамках стратегії 2015 ми прийняли рішення ще більше сконцентруватися на галузях промисловості, починаючи із секторів Life Sciences & Healthcare (науки про живу природу та охорону здоров'я), Technology (технологія), Energy (енергетика), Automotive (автомобілебудування) і Engineering & Manufacturing (машинобудування та обробна промисловість).

Технологія

Технологія – галузь, що розвивається, з постійними інноваціями та продуктами з короткими циклами. Конкурентні ринки – норма, а ціни, що постійно знижуються, вимагають управління витратами.
Довідайтеся більше про ТехнологіюNew Window

Науки про живу природу та охорону здоров'я

Сектор Life Sciences & Healthcare (LSHC) націлений на підвищену ефективність, відповідає світовим вимогам і вже керує M&A об'єднаннями.
Довідайтеся більше про LSHCNew Window

Машинобудування та Обробна промисловість

Технологічні процеси найбільших промислових виробників вимагають ланцюжків постачань зі складною структурою й передових рішень і технологій.
Довідайтеся про Машинобудування та
Обробну промисловість