Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

DHL пропонує більше, ніж просто роботу

Відчуй на практиці дух роботи в DHL.

Виростай разом із новими задачами

DHL як світовий лідер логістики пропонує широкий вибір цікавих вакансій та можливостей у різних підрозділах по всьому світі.

Ми постійно заохочуємо тебе розширювати свої горизонти, розкривати свій потенціал через різноманітні можливості навчання й розвитку.

Використай широкий спектр програм професійного розвитку на нашому навчальному онлайн-порталі mylearningworld.net – мовні курси, тренінги особистих якостей, методи управління та інші важливі теми.

Наша система оцінки ефективності допомагає розкрити потенціал, оцінити твою ефективність та разом із тобою планувати зростання твоєї кар’єри.

Візьмеш ти участь в одній із наших програм для випускників чи пройдеш один із багатьох наших дистанційних онлайн-курсів – ми завжди надамо тобі можливість стати до роботи, підтримаємо твоє зростання, як особисте, так і професійне.

Змінюй світ

DHL дає кожному співробітнику можливість проявляти ініціативу, брати активну участь у різних командах та отримати результат, який принесе справжні переміни.

Програма First Choice, ключовий компонент нашої стратегії розвитку, спрямована на підвищення нашої ефективності на кожному етапі спілкування з клієнтами – тут важать індивідуальні зусилля кожного співробітника та командна робота. Щорічне Опитування думки співробітників (EOS) дає нашим співробітникам можливість бути почутими. Їхні відповіді допомагають нам удосконалюватись і йти вперед єдиною командою.

Від індивідуальних ідей та думок – до зваженого вдосконалення процесів: в DHL розуміють, поважають і винагороджують як особисту зацікавленість так і командну роботу та обмін ідеями заради створення нових цінностей.

Пишайся нашими спільними досягненнями

В DHL ти станеш частиною сильної команди, яка поважає своїх співробітників, суспільство та навколишнє середовище. Ти будеш мати справу з людьми з усього світу та отримаєш шанс відчути унікальний інтернаціональний дух DHL.

Багато наших співробітників особисто беруть участь у різноманітних ініціативах, корисних для людей у різних куточках світу.

Наша Команда протидії стихійним лихам (DRT) допомагає рятувати людські життя в природних катастрофах. DHL також намагається бути зразком у глобальній боротьбі з кліматичними змінами. Наша послуга «Go Green» допомагає клієнтам компенсувати витрати на зменшення транспортних викидів вуглекислого газу у відповідних проектах.

DHL свідомо підтримує та заохочує різноманітність – з метою створення особливої культури, яка допомагає людині найкраще реалізувати себе. Через різні ініціативи й різноманітні програми ми прагнемо розкрити та об’єднати численні таланти різних працівників у виграшну формулу – виграшну не тільки для компанії, а й для кожного.

Як співробітник DHL ти можеш завжди пишатись тим, чого ми досягаємо спільними зусиллями.