Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Головні Факти: Україна

DHL - Краща компанія з доставки

DHL - найкраща компанія м. Києва у номінації Best Express Courier за результатами конкурсу Best of Kyiv, організованого виданням Kyiv Post.
Цього року механіку голосування було змінено. Протягом он-лайн голосування, яке проходило на оновленому сайті газети, читачі обрали кращих в 24 категоріях з 120 номінантів (по 5 в кожній категорії). 
 

Компанія "DHL Україна" відкрила найбільший в Україні термінал з обробки експрес-вантажів

Компанія "DHL Україна" відкрила найбільший в Україні термінал з обробки міжнародних і локальних експрес-вантажів. Термінал, розташований у Києві, оснащено сучасним обладнанням, що не має аналогів у країні. Загальний обсяг інвестицій становить 12 млн євро. 
 

Відділ обслуговування компанії DHL Україна став переможцем міжнародного конкурсу «Кришталева гарнітура»

Відділ обслуговування компанії DHL Україна став переможцем у двох із 16 номінацій V Міжнародної нагороди «Кришталева гарнітура» (Russian and CIS Call Center Awards). Церемонія нагородження відбулася 17 березня 2009 року в Москві. «Кришталева гарнітура» - це одне з найбільш значущих подій в індустрії call-центрів на території України та СНД.
 

Компанія DHL Ukraine визнана кращою торговою маркою в категорії «Міжнародна служба доставки» за підсумками всеукраїнського конкурсу «Вибір року-2008»

 Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» - це загальнонаціональний щорічний проект, що займається визначенням та подальшою популяризацією найбільш якісних та відомих товарів і послуг у різних товарних категоріях на українському ринку. Фестиваль-конкурс «Вибір року» - це перший в Україні конкурс серед товарів і послуг, що підтверджує свої результати міжнародним аудитом.