Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Транспортування вантажів, що містять літієві батареї

У зв'язку з підвищеною увагою до питань безпеки, з боку авіаційної промисловості були переглянуті інструкції IKAO/ІАТА з транспортування літієвих батарей. В свою чергу, авіакомпанії повинні оперативно реалізовувати оновлені інструкції.

Вантажовідправник несе повну юридичну відповідальність за безпечне транспортування літієвих батарей повітряними суднами відповідно до інструкцій IKAO/ІАТА. У зв’язку з чим, ІАТА випустила довідник, щоб допомогти вантажовідправникам зрозуміти і впровадити оновлені інструкції.

Відправлення, що містять літієві батареї, приймаються тільки від авторизованих вантажовідправників, повинні бути промарковані і забезпечені відповідними ярликами.

Літій-металеві батареї, упаковані відповідно до Section II Інструкції PI-968 заборонені до перевезення по мережі DHL Time Definite.

Літій-іонні батареї, упаковані відповідно до Інструкції 965 заборонені до перевезення на пасажирських літаках, та обмеженні до перевезення по мережі DHL Express.

Важливо!

 Зіпсовані та пошкоджені літієві батареї, а також літієві батареї, які ймовірно можуть бути пошкоджені, являють собою небезпеку для людей і перевезених вантажів та заборонені до перевезення авіатранспортом.
При відправці по мережі DHL ноутбуків, мобільних телефонів або іншої електронної техніки, яка містить літієві батареї, необхідно до моменту передачі вантажу співробітникам DHL переконатися в тому, що батареї не пошкоджені і вилучені з обладнання.