Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 
10000 1000 1000 true

Логістика

Ми пропонуємо послуги з перевезення вантажів, зберігання на складі та дистрибуції, а також комплексні послуги зі складської логістики. Саме завдяки цьому ми – провідна логістична компанія світу.
 
Вантажні перевезення
Досить великий логістичний провайдер для того, щоб доставляти будь-які вантажі чи авіа, морем, автомобілем або залізницею, але який, у той же час, має достатньо можливостей, щоб приділяти клієнтам персональну увагу, яку вони потребують.
 
 
Митне оформлення, безпека і страхування вантажу
Завдяки нашій унікальній мережі брокерських відділів, ми як ніхто інший розуміємо всі труднощі пов'язані з переміщенням продукції через кордони та митним оформленням вантажів.
 
 
Логістичні рішення для промислового сектора
Логістичні рішення компанії DHL для різних галузей промисловості - це завдання для висококваліфікованих спеціалістів. Наша мета - побудова плідних довгострокових відносин з компаніями-клієнтами. Досвід наших спеціалістів та запропоновані рішення для промислових галузей допомагають нашим клієнтам досягти конкурентних переваг.
 
 
Зберігання на складі та дистрибуція
Аналізуючи проблеми, очікування та потреби вашої компанії, експерти DHL запропонують вам відповідні шляхи вирішення проблем, які принесуть позитивний результат.
 
 
Контрактна логістика
Будучи найбільшим логістичним провайдером світу, ми пропонуємо комплекс послуг, адаптований як для глобальних масштабів, так і для місцевої специфіки, для того, щоб забезпечити найякісніше обслуговування Вашого логістичного ланцюгу.
 
 
Інформація для клієнтів
Ласкаво просимо. В данному розділі Ви знайдете усю необхідну інформацію для відстеження Вашого вантажу.